Pakalpojumi un cenas

Piedāvājam uzstādīt spici ūdenim to iesitot/ievibrējot/ieskalojot. Lai uzstādītu spici pēc mūsu tehnoloģijas nav nepieciešams ūdens*. Vienīgais, kas nepieciešams spices uzstādīšanai, ir elektrība. Ja Jums nav pieejama elektrība vietā, kur jāuzstāda spice, tad ir mums ir pieejams ģenerators. Mūsu izmantojamā tehnika ir mobila un nav nepieciešami iebraucamie ceļi pie uzstādīšanas vietas. Ir iespēja uzstādīt arī telpās, kur griestu augstums ir virs 2.8m un attālums no sienas ir vismaz 20 cm.

Spices uzstādīšanas cena ar (metāla caurulēm) ir 120 -250 LVL (170-356 eur). Cenā ietilpst: aizbraukšana, vietas (āderu) noteikšana, spices uzstādīšana (līdz 9 m) un konsultācijas par spices izmantošanu. Par spices uzstādīšanu pēc 9 m cena ir 15 LVL (21 eur)/m.
Ūdens spices ierīkošana ar neilona caurulēm, 27 eiro par tekošo metru. Cenā ietilpat,visi nepieciešamie materiāli, lai ierīkotu spici. Izmantojot šo tehnoloģiju, varam ierīkot spices līdz 24 metriem. Šī tehnoloģija ir visprecīzākā, lai spici uzstādītu labākajā ūdens horizontā.

Spices uzstādām vietās, kur ir tehniskas ierīkošanas iespējas.

 

Comments are closed.